fbpx
Girişim

İşte Benim Girişim Hikayem: Academy Of Agency

Academy of Agency, tutku ve fikirlerden hareketle, uzmanlık alanlarını hem dijitalde hem de geleneksel platformlarda buluşturmak adına ‘Manyetik İletişim Oturumları’ sloganıyla yola çıkan bir girişim. Kuvvetli konular, konuşmacılar ve katılımcılarla beraber manyetik bir bağ etrafında markalar 360 derece ele alınıyor.

Seda ÖZTÜRKBugüne kadar katıldığım pek çok eğitim ve seminerden yola çıkarak kendini mesleki ve sosyal olarak geliştirmek isteyen katılımcıların beklentilerini ve etkinlik sonrasındaki kazanımlarını gözlemleme ve değerlendirme şansım oldu. Tüm bu tecrübelerle bütünsel bir yaklaşım ile odak noktamıza kişisel gelişimi koyduk. Academy Of Agency; gelişim ve geri kazanım odaklı, alanında profesyonel, mesleki yetkinlikleri ile ün yapmış kişilerle düzenlenecek etkinliklerin yapılacağı bir platform.

Markaların Geleceği Burada Konuşuluyor!

Marka bir kimliktir ve her markanın bir vaadi vardır. Academy of Agency markası; sorumluluk ve istikrar ruhu bilinciyle, 2020 de ‘başarıya’ ev sahipliği yapmaya hazır.

İlki Trabzon Zorlu Otel de planlanan Academy Of Agency’nin birinci etkinliği olan ‘’360 Dijital Markalaşma’’ 25 Ocak’ta gerçekleşecek. Alanında uzmanlardan oluşan bir kadro ile marka konumlandırması, dijital pazarlama, etkili PR çalışmaları, web site uygulamaları alanlarında girişimcilerle bir araya geliyoruz.

Academy Of Agency projesinde her bir oturumda farklı konular ve konuşmacılar yer alacak. Web sitelerinin dijital pazarlama kanallarıyla başarıya gideceği yollar, bir web sitesi yaptırırken ya da yaparken dikkat etmemiz gerekenler, satışa giden yolculuktaki hap bilgiler ile, markaların geleceği ve marka konumlandırması hakkında geniş bir konu skalası ile katılımcılarla buluşacağız.

İnteraktif gerçekleşecek oturumlarda, Trabzon’un göz bebeği Bade Butiğin genç girişimcisi Duha ile başarıya giden yolda neler ile mücadele ettiği, hazır giyim sektöründe gelecek planlamaları ve girişimcilere ilham verecek anekdotlarıyla keyifli bir röportaj da gerçekleştirecek.

Network İmkanı

Yeni bağlantılar ve ilişkiler sayesinde zorluklar, deneyimler ve hedeflerle ilgili bilgi alışverişi, ağ oluşturmada size fikir kaynağı olacaktır. Sektörünüzle ilgili taze fikirler ve güncel konuları takip ederek yeni ve değerli bilgilere daha geniş erişim sağlamanız için mükemmel network imkânı.

Liderlerle Gün Boyu Eğitim

Farklı güncel konular ile ilgili sektörün düşünce liderleriniz sizlerle buluşturuyoruz. Oturumda yer alan her bir konuşmacı profesyonel olarak bilgi ve becerilerini katılımcılarla paylaşır. Her iki taraf için gelişmiş bir farkındalık, memnuniyet ve yeni beceriler kazandırılır.

Bu etkinlikte sende yer almak istiyorsan hemen academyofagency.com adresini ziyaret et ve rezervasyon yap.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı